• In English
 • Ірина Фріз відвідала Чернігівський обласний Центр комплексної реабілітації та обслуговування учасників бойових дій, членів їх родин та сімей загиблих
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 01 лютого 2019 року о 16:39

  Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз ознайомилась з діяльністю Центру комплексної реабілітації та обслуговування учасників бойових дій, членів їх родин та сімей загиблих, поспілкувалась з його персоналом та тими, хто зараз проходить реабілітацію.

  «Завдання Центру - надання психосоціальної допомоги ветеранам, учасникам бойових дій та членам їх родин. А також відновлення їх фізичного, психологічного та духовного здоров’я», - розповів директор Центру Віктор Мозговий.

  Також він розказав про проект «Захисти свою родину», спрямований на соціально-психологічну підтримку воїнів АТО/ООС, членів їх родин та сімей загиблих.

  Окрему увагу в Центрі приділяють дітям учасників антитерористичної операції. Школярів активно залучають до тренінгів, групових занять та організації різноманітних заходів.

  Переглянувши відеоролик, героями якого є ці діти, Ірина Фріз запропонувала найближчим часом організувати для них екскурсію до Будинку Уряду та Верховної Ради України.

  Очільник Центру представив Міністру план розбудови закладу, згідно з яким тут зможуть надавати комплексну психологічну реабілітацію та допомагати повертатись до активного цивільного життя близько 2,5 тис. військовослужбовців на рік. Крім того, приймати військових та ветеранів, що мешкають в областях, які входять до оперативного командування «Північ».

  «Я впевнена, що сама завдяки комплексному підходу до питання психосоціальної адаптації військовослужбовців ветеранів ми зможемо дійсно якісно допомогти нашим захисникам повернутися до активного цивільного життя. Дуже важливо, що Центр здатен прийняти та допомогти військовослужбовцям, ветеранам одразу з шести областей України», - зазначила Ірина Фріз.