• In English
 • Ірина Фріз відповіла на питання ветеранів, які їх найбільше турбують
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 28 березня 2019 року о 10:03

  Під час зустрічі з ветеранами в «Veteran Hab» Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз представила своїх заступників Оксану Гаврилюк та Олександра Терещенка та закликала бажаючих доєднатись до команди і працювати в Мінветеранів, слідкувати за інформацією щодо конкурсів на посади, які з'являться незабаром.

  Також розповіла про новий проект, який скоро запуститься в Черкаській області, й про створення Громадської ради при Міністерстві.

  «Сьогодні було підписано Положення Громадської ради при Міністерстві. Голова ради Дмитро Шатровський розповів про те, що під час першого засідання було обрано також секретаря та визначено 5 робочих груп, які працюватимуть за різними напрямками», - розповіла Ірина Фріз.

  Під час зустрічі представник Ради ветеранів Антон Колумбет розповів про діяльність ради, про столичний проект «Муніципальна варта», який зараз активно розвивається, та запросив ветеранів до себе на роботу.

  Чимало питань під час зустрічі надійшло від внутрішньо переміщених осіб з Донецька та Криму.

  «Наразі йде активна робота по 280 постанові. Її додаткове фінансування може бути здійснено за рахунок залишків коштів від конфіскованого майна. Наразі проект постанови знаходиться на розгляді, але сподіваюсь, що скоро буде ухвалений», - розповіла Ірина Фріз.

  Також від учасників АТО з числа внутрішньо переміщених осіб надійшло чимало питань щодо психосоціальної адаптації, зокрема тих, хто побував у полоні. «Зазначені питання будуть обов'язково враховані при розробці програм реабілітації та адаптації», - додала Ірина Фріз.