• In English
 • Ірина Фріз та Боб МакДональд обговорили налагодження стратегічної комунікації для обміну досвідом та програмами щодо роботи з ветеранами
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 06 травня 2019 року о 10:47

  Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз провела розмову з колишнім Міністром у справах ветеранів США паном Бобом МакДональдом.

  «Вважаю, що вивчення та імплементація успішних іноземних практик щодо формування державної політики для ветеранів є одним з пріоритетів в діяльності Міністерства у справах ветеранів України», - зазначила Ірина Фріз та додала, що одним з ключових маркерів ефективної діяльності Міністерства у справах ветеранів США є високий рівень якості надання послуг.

  «Саме тому ми потребуємо налагодження стратегічної комунікації між нашими державами для обміну і досвідом, і програмами», - констатувала Міністр.

  Також було обговорено головні цілі та пріоритетні завдання в діяльності Міністерства у справах ветеранів України, створення єдиного державного реєстру ветеранів та шляхи покращення системи медичного забезпечення ветеранів.

  У підсумку сторони домовились про обговорення подальших кроків зі співпраці під час особистої зустрічі в Україні наприкінці цього літа.