• In English
 • Ірина Фріз пройшла «Шляхами Донбасу»
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 11 лютого 2019 року о 17:24

  Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз відвідала в Дніпрі Музей АТО. Оглянула різні експозиції, залу пам‘яті та панорамний кінозал.

  Один з ініціаторів створення музею та екскурсовод Юрій Фанигін, який проводив екскурсію, розповів, що ініціаторами створення музею були самі воїни АТО. Вони збирали експонати, наприклад, виведені з ладу посічені кулями та снарядами бойові машини, серед яких зокрема і машини швидкої допомоги.

  Відвідувачам музею розповідають про героїзм військових, а також про жертовність та допомогу лікарів, волонтерів та звичайних людей, які від початку збройної агресії допомагали українським захисникам.

  Фільм, який демонструється в музеї, не лише показує хронологію воєнних подій, але й дає можливість відчути ті переживання.

  «Те, що зроблено в цьому музеї - це той цемент, що зберігає пам‘ять про наших героїв. А пам‘ять про них це те, що допомагає укріплювати фундамент нашої нації», - поділилася своїми враженнями Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

  Музей працює щодня безкоштовно. Як зазначив Юрій Фанигін, його відвідали понад 270 тисяч людей, зокрема, чимало іноземців. Також працівники музею організували для школярів екскурсії до музею та відвідання однієї з бойових частин області.