• In English
 • Ірина Фріз: Покладаю великі надії на те, що до Громадської ради при Мінветеранів увійдуть люди, які мають активну громадянську позицію
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 22 лютого 2019 року о 15:32

  Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз сподівається, що до Громадської ради при Мінветеранів увійдуть люди, які мають активну громадянську позицію. Про це вона заявила під час шостого засідання Ініціативної групи з підготовки проведення установчих зборів щодо обрання Громадської ради при Міністерстві у справах ветеранів.

  «Покладаю великі надії на те, що до Громадської ради увійдуть люди, які мають активну громадянську позицію та готові вкласти свій досвід, час та знання у розбудову співпраці Міністерства у справах ветеранів з громадськими організаціями», – наголосила Ірина Фріз.

  Міністр подякувала членам Ініціативної групи за проведення фахової та кропіткої роботи з обробки даних кандидатів до Громадської ради та організації проведення установчих зборів.

  28 лютого в Києві о 10:00 в «Українському домі» , за адресою Хрещатик 2, відбудуться збори кандидатів, після чого о 15:00 розпочнеться рейтингове інтернет-голосування, яке триватиме 24 години.

  Список 165 кандидатів до Громадської ради при Міністерстві у справах ветеранів

  «Кожен громадянин має можливість обрати достойного на його погляд одного чи більше кандидатів і проголосувати за встановленою формою. Сподіваюся, на активність ветеранів та їх небайдужість до питання створення Громадської ради, яка буде спільно з Міністерством працювати над громадськими проектами, що спрямовані будуть на пріоритетні завдання ветеранської спільноти», – заявила Міністр у справах ветеранів.

  За результатами інтернет-голосування будуть обрані 35 осіб, які наберуть найбільшу кількість голосів. Саме вони увійдуть до складу Ради.