• In English
 • Invictus Games переходить під егіду Міністерства у справах ветеранів
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 25 травня 2019 року о 18:16

  Invictus Games переходить під егіду Міністерства у справах ветеранів. Про це Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз повідомила членам Ради ветеранів при Міністерстві, в ході чергового засідання, яке відбулось в Тернополі.

  Invictus Games переходить під егіду Міністерства у справах ветеранів України і ми активно розпочинаємо підготовку до участі наших військових та ветеранів у Іграх Нескорених наступного року. Основним партнером Міністерства стане БФ «Повернись живим».

  Фонд спільно з ветеранською спільнотою відповідатиме за відбір національної збірної», - розповіла Ірина Фріз.
  Міністр у справах ветеранів та її заступник Оксана Гаврилюк в рамках робочої поїздки до Тернопільської області взяли участь у засіданні Ради ветеранів при Мінветеранів, під час якого говорили щодо участі українських ветеранів в Іграх Нескорених (Invictus Games). Зокрема мова йшла про інформаційну кампанію, яка дасть можливість проінформувати і залучити до відбору максимальну кількість ветеранів, які отримали поранення на війні, про новий підхід та правила відбору до команди.

  Цей міжнародний спортивно-реабілітаційний захід заснований Герцогом Сассекським принцом Гаррі ще у 2014 році. У змаганнях беруть участь військовослужбовці, які отримали травми та поранення, виконуючи свої службові обов’язки в районі бойових дій.