• In English
 • Інструктори з Великої Британії навчають українських військових правоохоронців
  Міністерство оборони України, опубліковано 23 травня 2018 року о 17:54

  У Львові, в Навчальному центрі Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, в межах двотижневого курсу «Бойові дії у місті», розпочалася активна фаза навчання курсантів. Вишкіл військових правоохоронців відбувається за активної підтримки міжнародних партнерів із Великої Британії.

  Як розповів командир групи інструкторів з Великої Британії лейтенант Девіс, курс дозволить українським військовим правоохоронцям покращити навички з влучної стрільби та ведення бойових дій в міських умовах.

  «Ми навчаємо наших колег правилам поведінки в умовах міської забудови, тактиці ведення безпечного для цивільного населення бою з противником. Особливу увагу звертаємо на ґрунтовне планування операцій та методиці ведення бою в приміщеннях», - зазначив він. 

  Варто зазначити, що вищевказаний навчальний курс є досить коротким, а тому мінімальна його частина відведена теорії. Решта часу навчальні групи відпрацьовують дії в складі штурмової групи з різною чисельністю.

  У свою чергу заступник начальника Центру з навчальної роботи майор Олександр Головецький наголосив на тому, що навчання військовослужбовців ВСП відбувається з метою підготовки кваліфікованих кадрів, які стануть основою кадрового потенціалу служби.

  «Зараз в складі цієї навчальної групи є представники Десантно-штурмових військ, Сухопутних військ, ВСП з різних куточків держави. Чимало з курсантів пройшли базовий курс підготовки і тепер набувають спеціалізованих фахових знань, які згодом передаватимуть вже у своїх військових частинах. В перспективі – наші випускники матимуть можливість брати участь в багатонаціональних операціях з підтримки миру. Окрім того, важливим є те, що ми обмінюємося досвідом, адже наші військові також мають про що розповісти іноземним партнерам, адже більшість виконували завдання за призначенням в районі ведення бойових ді», – повідомив заступник начальника Центру з навчальної роботи майор Олександр Головецький.

  Варто зазначити, що іноземні партнери відзначають завзятість та старанність в навчанні українських військовослужбовців, а сам курс проводиться в межах програми навчально-тренувальної місії Великої Британії «ОРБІТАЛ».