• In English
  • Інспектори Держгеокадастру Черкащини цього року нарахували понад 300 тис. гривень шкоди за порушення земельного законодавства

    Упродовж І кварталу 2019 року державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області здійснили 165 перевірок з питань дотримання вимог земельного законодавства. За результатами цієї роботи фахівці нарахували шкоду, заподіяну внаслідок порушень вимог земельного законодавства, на загальну суму 311983 грн, з яких на сьогодні порушники сплатили у добровільному порядку 264948 гривень.

    За результатами інспектування земель державної власності сільськогосподарського призначення державні інспектори Черкащини видали 62 приписи на усунення порушень земельного законодавства на площі 199,5 га, склали 40 протоколів про адміністративні правопорушення, вчинені на площі 151,2 га, за якими винесено 38 постанов про накладення адміністративних стягнень у вигляді штрафів на загальну суму 8347 грн, з яких порушники добровільно сплатили 5627 грн.

    Фахівці Управління з контролю за використанням та охороною земель Держгеокадастру Черкащини направили до органів державної влади й органів місцевого самоврядування 18 клопотань про приведення у відповідність до законодавства вже ухвалених розпоряджень і рішень про передачу земельних ділянок в оренду, власність і користування відповідно до законодавства.