• In English
 • Інформування суспільства та залучення громадськості до підготовки рішень – один з пріоритетів у діяльності Уряду
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 24 жовтня 2018 року о 19:29

  Інформування суспільства про діяльність Уряду та залучення громадськості до напрацювання рішень – один з пріоритетів у діяльності Уряду. На цьому наголосив Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко, відповідаючи на запитання учасників Форуму державотворців «Софія Київська».

  «Уряд прагне бути максимально відкритим та прозорим у своїй діяльності. Для нас важливо, щоб люди знали про все, над чим ми працюємо», – зазначив Володимир Бондаренко. При цьому він закликав молодих лідерів комунікувати зі своїми друзями, у своїх спільнотах, щоб поширювати інформацію про справи, які відбуваються у нашій країні, у тому числі про суспільно важливі урядові рішення.

  Державний секретар Кабінету Міністрів також наголосив на важливості залучення громадськості до розроблення проектів урядових рішень та реалізації урядових ініціатив. Зокрема, він закликав молодь долучатися до Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», що є платформою для постійного діалогу між Урядом та громадянським суспільством. «Долучайтеся! У нас на Урядовому порталі про це є окрема сторінка», – зазначив Володимир Бондаренко.

  Володимир Бондаренко закликав молодь вірити у себе, у свої справи та долучатися до державотворення, щоб змінювати нашу державу на краще.

   Довідково

  Форум державотворців «Софія Київська» організований громадською організацією «Українська академія лідерства». Учасники Форуму – студенти, випускники Української академії лідерства та учасники програми стажування в органах державної влади «Державотворець».

  Нагадаємо, 22 жовтня з учасниками Форуму молодих лідерів-державотворців «Софія Київська» зустрівся Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, який наголосив, що сьогодні Україна стикається з багатьма викликами, і саме зараз є шанс зробити державу сильною – завдяки вчасно взятим на себе лідерству та відповідальності.

   23 – 24 жовтня учасники Форуму мали змогу відвідати Будинок Уряду, щоб ознайомитися з діяльністю Кабінету Міністрів України та його Секретаріату.

  Інформування суспільства та залучення громадськості до підготовки рішень – один з пріоритетів у діяльності Уряду Інформування суспільства та залучення громадськості до підготовки рішень – один з пріоритетів у діяльності Уряду Інформування суспільства та залучення громадськості до підготовки рішень – один з пріоритетів у діяльності Уряду