• In English
 • Інформація ДСНС щодо погодних умов в Україні
  Державна служба України з надзвичайних ситуацій, опубліковано 03 грудня 2023 року о 12:18

  Наразі на території держави ускладнень погодних умов немає. Спостерігаються опади у вигляді снігу, мокрого снігу та дощу у 5 областях (Волинська, Житомирська, Київська, Львівська та Харківська).

  За інформацією Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури проїзд на дорогах загального користування забезпечено, до розчищення доріг залучено 679 працівників та 599 од. техніки.

  Упродовж доби підрозділами ДСНС здійснено 69 залучень для надання допомоги, з них 51 виїзд на буксирування 51 транспортного засобу (у т. ч. 11 автобусів та 3 автомобілі ШМД) у 11 областях (Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська), 10 виїздів на прибирання 11 повалених дерев у 3 областях (Волинська, Рівненська та Івано-Франківська) та 8 виїздів на відкачування води з підвальних приміщень будівель (відкачано 556 м куб. води) у Закарпатській області. 

  У Закарпатській області внаслідок підвищення рівня води в р. Боржава та місцевому потічку підтоплено:

  - 500 га сільськогосподарських угідь у Берегівському та Хустському районах;

  - 2 автодороги місцевого значення у Берегівському районі (проїзд обмежено, рух автотранспорту здійснюється об’їзними шляхами);

  - 8 дворогосподарств та проїжджу частину вулиці (протяжністю орієнтовно 40 м) у с. Лази Тячівського району, вода зійшла самопливом;

  - ділянку автодороги Н-09 «Мукачево-Львів» між м. Тячів та с. Бедевля Тячівського району (протяжністю орієнтовно 40 м), вода зійшла самопливом.

  У с. Розтоки на р. Біла Тиса, внаслідок перезволоження ґрунту стався зсув берегової опорної стіни приватного дворогосподарства, загрози руйнування приватного будинку немає.

  Окрім того, підрозділами ДСНС (32 особи та 8 од. техніки) проводилося відкачування води з підвальних приміщень будівель у м. Свалява, м. Мукачево та м. Ужгород. Відкачано 556 м куб. води.

  В Івано-Франківській області внаслідок підвищення рівня води в місцевому потічку у с. Гринява Верховинського району пошкоджено проїзд через потічок, внаслідок чого до 2 населених пунктів (с. Грамотне та с. Пробійнівка) було ускладнено проїзд легкового автотранспорту. 

  О 16:30 проїзд було відновлено. цього залучалося 8 осіб та 4 од. техніки.