• In English
 • Інформація щодо обстановки на 6-му Арсеналі станом на 9:00
  Міністерство оборони України, опубліковано 12 жовтня 2018 року о 10:00

  Станом на 9:00 12 жовтня на території 6-го Арсеналу продовжуються заходи з ліквідації наслідків надзвичайної події, які організовує оперативна група з ліквідації наслідків на чолі із керівництвом Міністерства оборони України та Збройних Сил України.

  Інтенсивність вибухів, а також кількість осередків тління цієї ночі у порівнянні з попередньою значно зменшилася.

  На території Арсеналу вже працює пожежна техніка – 9 пожежних танків ГПМ-54, 3 інженерні машини розгородження (ІМР), 15 пожежних автомобілів.

  Здійснюється аеророзвідка, з початком світлої пори доби вже працює авіація ДСНС України. 15 груп розмінування здійснюють очищення адміністративної території Арсеналу, ці роботи планується завершити сьогодні і провести контрольний огляд.

  У населених пунктах поблизу Арсеналу працює 21 піротехнічна група від ДСНС України з метою очищення місцевості, доріг та під’їзних шляхів від залишків вибухонебезпечних предметів.

  Співробітники військової служби правопорядку у ЗСУ, Нацгвардії та Нацполіції продовжують здійснювати охорону навколо периметра технічної території з метою недопущення проникнення сторонніх осіб.

  Загалом з початку ліквідації наслідків надзвичайної події для гасіння осередків вогню та тління здійснено 89 виїздів пожежних танків, які використали понад 800 тонн води. Літаками Ан-32 ДСНС здійснено 46 вильотів, скинуто 368 тонн води. Інженерні машини розгородження 26 разів виїжджали з метою очищення доріг та під’їзних шляхів до місць гасіння, пожежні автомобілі за 18 виїздів здійснили підвезення до місць гасіння понад 140 тонн води для спеціальної техніки.

  У навколишніх населених пунктах продовжує працювати військова служба правопорядку у ЗСУ з метою надання допомоги місцевому населенню та підтримання правопорядку.