• In English
 • Індустріальний розвиток України дозволить повернути українців з-за кордону, – Володимир Гройсман
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 16 березня 2019 року о 10:00

  Індустріальний розвиток України, створення нових робочих місць із достойною середньою зарплатнею у промисловості дозволить повернути українців з-за кордону і надасть їм нові можливості самореалізації та зайнятості. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

  «У нас є багато речей, які треба зберігати та примножувати. Деякі з них хотіли б перейняти наші західні партнери. А в деяких треба змінювати систему. Все це разом дозволить повернути фахівців в Україну», – сказав Володимир Гройсман.

  Він звернув увагу, що більшість процесів, які сьогодні відбуваються в Україні, – це складні речі, які не мають простих рішень. Саме тому нереальні обіцянки безвідповідальних політиків вирішити все «вже завтра» – це підрив довіри і до людей, і до країни в цілому.

  «Нам потрібна відповідальна політика і та якість життя, яка дає можливість себе реалізувати. Цього ми і прагнемо, – сказав Володимир Гройсман. – За минулий рік в Україні збудовано та реконструйовано 1000 промислових об’єктів. Обсяг капітальних інвестицій перевищив 520 млрд грн. Ми почали підвищувати мінімальну зарплату, підвищується реальна зарплата. І це ми на початку шляху. Тож можемо досягти більшого».

  Індустріальний розвиток України дозволить повернути українців з-за кордону, – Володимир Гройсман