• In English
 • Ігор Клименко: Про кожного добровольця Нацгвардії після війни ми зможемо написати історію
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 26 березня 2024 року о 12:49

  Про кожного добровольця Нацгвардії після війни ми зможемо написати історію. Про це Міністр внутрішніх справ України розповів у фільмі, присвяченому 10-річчю НГУ «НАРОДЖЕНІ ВІЙНОЮ: 10 років Національній гвардії України».

  «Коли дивишся на хлопців, які добровільно прийшли в бойові бригади “Гвардії наступу”, то розумієш, що в України є майбутнє. Після війни ми зможемо написати історію бригад добровольців, адже про ті досягнення, які Національна гвардія щоденно демонструє в складі Сил оборони України, ми можемо нині говорити лише на 5-10%», – наголосив Глава МВС.

  Саме військовослужбовці Національної гвардії першими зустріли російський десант у Гостомелі і не дали окупантам одразу захопити аеродром.

  Також воїни-нацгвардійці спільно з іншими захисниками стримали навалу орди у Маріуполі. Ця оборона міста тривала 86 днів. У неволі ворога і досі залишаються бійці Національної гвардії України, за яких Україна продовжує невпинно боротися.

  В інтерв’ю для фільму «НАРОДЖЕНІ ВІЙНОЮ» Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко наголосив, що кожен доброволець, який прийшов і записався до підрозділів Національної гвардії чи інших бригад Гвардії Наступу – це найкращі сини та доньки нашої України. Це - Герої, за якими майбутнє нашої держави.

  «Я хотів би привітати військовослужбовців Національної гвардії України. Побажати перемоги нашій державі та великої слави для Нацгвардії», – підкреслив очільник Міністерства внутрішніх справ України.

  Детальніше про історію становлення Національної гвардії України дивіться у фільмі, стореному Національною гвардією України «НАРОДЖЕНІ ВІЙНОЮ».