• In English
 • Ігор Клименко: Позиція Сполученого Королівства чітка та незмінна - підтримка України у війні
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 13 вересня 2023 року о 21:38

  "Сьогодні зустрівся у Лондоні з Міністром внутрішніх справ Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Суеллою Браверман. Позиція Сполученого Королівства чітка та незмінна: підтримка України у війні, яку розпочали російські загарбники",— написав у своєму Telegram-каналі Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

  Також Міністр сказав, що під час зустрічі обговорили багато важливих питань. Зокрема, документування воєнних злочинів росії. Він принагідно подякував за якісну підготовку українських слідчих, які проходили спеціалізовані тренінги у британських колег.

  "Важливо було розповісти, що ми рухаємося далі та вже думаємо, якою має бути Україна після перемоги. Тож представив колезі концепцію МВС «Безпечна країна». Приємно, що наші зусилля отримали позитивний відгук та нам вдалося домовитися про обмін досвідом.  Зокрема, у питаннях протидії шахрайствам, домашньому насильству, вуличній злочинності", - розповів Ігор Клименко

  Також обговорили важливість укріплення українського кордону. Найближчим часом очікуємо від британських колег спецпристрої для покращення технічного оснащення державних рубежів.

  Окрема тема - реабілітація наших бійців. Медична та психологічна. Сполучене Королівство має необхідний досвід, який неодмінно буде корисний для нас.

  "Я вдячний Суеллі Браверман та Уряду Сполученого Королівства за системну та послідовну підтримку. Україна відчуває надійне плече наших партнерів з першого дня повномасштабної війни", - резюмував Міністр внутрішніх справ України.