• In English
 • Ігор Клименко: Ознайомився з роботою лабораторного ДНК-комплексу Експертної служби МВС
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 02 травня 2024 року о 16:31

  Міністр внутрішніх справ України відвідав з робочою поїздкою Дніпропетровщину. Він обговорив із Головою ОВА Сергієм Лисаком основні безпекові виклики в регіоні. Також Ігор Клименко ознайомився з роботою лабораторного ДНК-комплексу Експертної служби МВС. Про це він написав у своєму офіційному Теlegram-каналі.

  За місяць роботи цього новітнього устаткування фахівці вже провели майже 300 досліджень, які дозволяють ідентифікувати невстановлених загиблих, прискорити розслідування злочинів, зокрема й воєнних.

  Також очільник МВС відвідав один із медичних закладів, де проходять лікування військові та поліцейські. Оглянув оновлену операційну, поспілкувався з медиками.

  «Поранені Герої повинні отримувати максимально оперативну і фахову допомогу від моменту надходження до медзакладу аж до завершення реабілітації та подальшого повернення у стрій чи працевлаштування», – наголосив Ігор Клименко.

  Він зустрівся з героями-нацгвардійцями, які проходять лікування.

  «Поговорили про фронт, отримані під час боїв поранення, плани після реабілітації. Це ті військові, які у важливий момент історії стали на захист України. Це ті захисники, з якими ми разом будуватимемо безпечну державу», – підсумував Міністр внутрішніх справ України в своєму дописі.