• In English
 • Ігор Клименко: Ми всі робимо одну велику справу – наближаємо нашу перемогу
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 24 травня 2023 року о 20:15

  Ми всі робимо одну велику справу – наближаємо нашу перемогу.  Про це Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко заявив під час церемонії нагородження поліцейських, нацгвардійців, працівників ДСНС і прикордонників державними нагородами та відомчими відзнаками. 

  Так, за проявлену особисту мужність та відвагу, стійкість та рішучість при виконанні військового та службового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя під час заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії рф нагороджені отримали ордени Богдана Хмельницького ІІ та ІІІ ступеня, «За мужність», ордени Данила Галицького та медалі «За військову службу Україні» і «За врятоване життя».

  Окрім того, нагородженим вручили відомчі заохочувальні відзнаки МВС України «Вогнепальна зброя».

  Міністр внутрішніх справ наголосив, що саме бійці Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Національної поліції України спільно з іншими військовими виконують завдання у зоні бойових дій та проводять стабілізаційні заходи на деокупованих територіях України. А працівники ДСНС одними з перших виїжджають на пожежі, спричинені ракетними ударами рф. 

  «У нас є великий колектив, яким ми пишаємося. Кожен боєць, кожен генерал і кожен офіцер є учасником великого подвигу українського народу. Те, як кожен громадянин України ставиться до вас, демонструє неймовірний рівень довіри, і це є саме ваша заслуга за щоденну віддану службу», – заявив Міністр внутрішніх справ України.

  Більше читайте на сайті МВС.