• In English
 • Ігор Жданов: Вдячний нашим спортсменам і тренерам за українські перемоги, всім, хто активно займається спортом і популяризує фізичну культуру в державі
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 08 вересня 2018 року о 14:15

  Традиційно у другу суботу вересня відзначається День фізичної культури та спорту. 8 вересня Мінмолодьспорту спільно з Всеукраїнським центром «Спорт для всіх» активно та весело відсвяткувати цей день разом з юними спортсменами, тренерами, активістами здорового та рухливого способу життя.

  Під час офіційної частини гостей свята привітали Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, віце-президент НОК України Валерій Борзов, голова Комітету Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний.

  «Ми намагаємося приділяти розвитку фізичної культури та спорту належну увагу. Підвищуються заробітні плати тренерам та спортсменам, ми досягаємо нових перемог на міжнародній арені, - відзначив Ігор Жданов, розпочинаючи урочисту частину святкування. - І хотів би побажати всім нашим спортсменам чесної боротьби, нових перемог та звершень. Дуже приємно та патріотично, коли наш прапор здіймається на теренах світу, коли звучить наш гімн. Це дуже важливо для українського народу. І я дуже вдячний спортсменам і тренерам, і всім тим, хто забезпечує підготовку наших атлетів, хто сьогодні  займається активно спортом, але продовжує пропагувати ідеї спорту. Іще раз вітаю вас зі святом. Слава Україні!»

  Очільник Мінмолодьспорту також зачитав гостям привітання від Президента України Петра Порошенка та передав щирі слова вітань з професійним святом від імені українського Уряду та Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

  Цього дня було також започатковано нову традицію – віднині День фізичної культури та спорту розпочинатиме в Україні святкування Європейського тижня спорту. Наша держава вперше отримала право приєднатися до однієї з основних ініціатив ЄС у сфері спорту – Європейського тижня спорту під егідою Європейської Комісії.

  На території НСК «Олімпійський» на гостей свята чекала цікава спортивна та культурно-розважальна програма. Працювали тематичні локації з різних видів спорту, проводилися показові виступи, майстер-класи та цікаві конкурси, естафети з розіграшем призів.