• In English
 • Ігор Жданов: Уроки фізкультури в школі мають бути цікавими, без руху ми не виростимо здорову націю
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 04 грудня 2018 року о 18:49

  4 грудня в Києві, у спортивному комплексі «Меридіан», відбулися фінальні змагання всеукраїнського спортивно-масового заходу для школярів 9-17 років «Cool Games». Змагання, започатковані Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, ГО «Українська федерація учнівського спорту», покликані запровадити інноваційні підходи до проведення уроків з фізичної культури в школах.

  Напередодні, з 1 по 3 грудня, 550 дівчат і хлопців із 24 регіонів України та Києва взяли участь у відбіркових змаганнях – естафетах та рухливих командних іграх – які пройшли в Міжнародному дитячому центрі «Артек» та Міжнародній тенісній академії в Пущі-Водиці.

  Міністр молоді та спорту Ігор Жданов привітав учасників та організаторів змагань: «Дуже приємно брати участь у такому класному, крутому і цікавому заході. Бажаю всім чесної спортивної боротьби! Це прекрасна ідея, адже ми розуміємо, що уроки фізкультури в школі мають бути цікавими, щоби наші діти набували здоров’я. Без руху ми не виростимо здорову націю. Я вдячний Лілії Гриневич і Міністерству освіти та науки, Комітету з фізичного виховання та спорту МОН, народним депутатам і всім, хто долучився до організації цих змагань. Сподіваюсь, що ці змагання стануть традиційними і Міністерство молоді та спорту, безумовно, їх підтримає».

  Команда-переможець третього вікового дивізіону (14-17 років) здобуває право участі в World ISF Educational Games (міста Афіни – Олімпія, Греція, 27 березня – 2 квітня 2019 року). 

  Області-переможці отримають необхідний інвентар для проведення змагань у майбутньому.

  Учасників змагань також вітали Міністр освіти та науки Лілія Гриневич, Роман Греба, заступник Міністра освіти і науки України, президент «Української федерації учнівського спорту», голова Комітету з фізичного виховання і спорту МОН Вадим Стеценко, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк, народний депутат і президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Іван Крулько.