• In English
 • Ігор Жданов: Сьогодення вимагає від нас більш рішучих дій - українські спортсмени не братимуть участь у жодних змаганнях, що проходять на території РФ
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 14 березня 2018 року о 13:23

  14 березня Міністр молоді та спорту Ігор Жданов підписав наказ про заборону участі національних збірних команд України у спортивних заходах на території Російської Федерації.

  Даний документ забороняє планувати та проводити навчально-тренувальні збори на території країни-агресора та участь членів національних збірних команд України з видів спорту в усіх спортивних змаганнях, що проводяться на теренах РФ.

  “Сьогодення вимагає від нас більш рішучих дій. Тому я підписав новий наказ - про те, що згідно із нещодавно прийнятим законом України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях”, - українські спортсмени не братимуть участь у жодних змаганнях, що проходять на території РФ”, - наголосив  Ігор Жданов.

  Також Міністр закликав міжнародні федерації не призначати змагань на території країни, де систематично нехтують міжнародним законодавством у сфері спорту, та яка є порушником кодексу ВАДА: “Агресори і порушники мають бути вигнаними з арени світового спорту!”