• In English
 • Ігор Жданов обговорив з керівництвом FINA старт в Україні юніорського ЧС зі стрибків у воду
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 23 липня 2018 року о 17:00

  23 липня Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зустрівся з президентом Міжнародної федерації плавання Хуліо Сезаром Магліоне та виконавчим директором FINA Корнелою Маркулеску.

  Керівники FINA прибули на офіційну церемонію відкриття юніорського чемпіонату світу зі стрибків у воду, який проходить у Києві з 22 по 29 липня.

  Слід відзначити, що подібний представницький візит свідчить про високий престиж змагань, великий інтерес, повагу та довіру до України зі сторони міжнародної спортивної спільноти. Почесні гості високо оцінили стан розвитку такого виду спорту, як стрибки у воду в Україні, а також досягнення української збірної.

  «Для нас велика честь і радість бути в Україні на таких змаганнях, особливо, враховуючи те, що вони є відбірковими на ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри. Ми також вражені кількістю збірних команд країн-учасниць, які представлені на цьому чемпіонаті та приїхали до Києва», - наголосив Хуліо Сезар Магліоне.

  Ігор Жданов  запевнив представників FINA, що держава на найвищому приділяє увагу залученню і проведенню в Україні міжнародних турнірів: «Разом з оргкомітетом змагань, національними федераціями зі стрибків у воду та плавання - робимо все від себе залежне, щоб отримати високу оцінку від FINA за проведення юніорської світової першості. Таку ж саму позитивну, як і від Європейської федерації плавання (LEN) за дорослий чемпіонат Європи, який відбувся в Україні у 2017 році. Переконаний усе пройде на найвищому організаційному та безпековому рівні».

  Подякував за проявлену довіру і президент національної Федерації зі стрибків у воду Ігор Лисов:  «Чотири року тому ми збудували спортивний центр олімпійського рівня для стрибків у воду за найкращими світовими стандартами, який сьогодні будемо вам презентувати. Ми вдячні FINA за довіру й те, що ви обрали Україну для проведення такого масштабного спортивного заходу, як юніорський Чемпіонат світу».

  У свою чергу, президент Федерації плавання Андрій Власков висловив сподівання, що проведення таких змагань сприятиме подальшому розвитку водних видів спорту в Україні та відповідної спортивної інфраструктури.