• In English
 • Ігор Жданов обговорив із Головою Миколаївської ОДА стан спортивних об`єктів області
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 27 березня 2018 року о 11:01

  Під час робочого візиту на Миколаївщину Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зустрівся із Головою Миколаївської обласної державної адміністрації Олексієм Савченком. Вони обговорили стан спортивної інфраструктури області.

  Зокрема, Олексій Савченко доповів про те, що незабаром місцева влада вирішуватиме долю трампліна для фристайла, розташованого в Миколаєві на березі Дніпра. Наразі трамплін знаходиться в аварійному стані, триває процес його переходу до комунальної власності міста.

  Голова ОДА запевнив Міністра, що як тільки вишка перейде до комунальної власності, місцева влада буде вирішувати питання її реконструкції. Проте, крім аварійного стану вишки, є великі проблеми зі стічними водами в місці, куди йде стрибок. Тому можливе будівництво нового подібного трампліна з нуля в іншій локації. Відповідальне рішення про подальшу долю об'єкта має приймати місцева влада.

  З боку держави буде створено умови для розвитку фристайлу в Буковелі, наголосив Ігор Жданов, де планується будівництво сучасного спорткомплексу для зимових видів спорту. Відповідні кошти у розмірі 50 млн грн передбачені в бюджеті Мінмолодьспорту як субвенція на 2018 р.

  Також Міністр висловив занепокоєння щодо стану нового залу з фехтування у Миколаєві, який будувався в рамках співфінансування по лінії Державного фонду регіонального розвитку.

  26 березня урядовець разом із представниками місцевої влади оглянув трамплін для літнього заняття фристайлом. Він у занедбаному стані, на реконструкцію трампліна за попередніми оцінками місцевої влади потрібно близько 20 млн грн. Але є ще інша велика проблема - рівень забруднення каналу стічними водами. Стрибати туди спортсменам, особливо дітям-початківцям, на яких розрахований трамплін, наразі просто небезпечно для здоров'я.

  Ігор Жданов разом з радником голови ОДА з соціально-гуманітарних питань Євгеном Шевченком та народними депутатами відвідали  й інші спортивні об’єкти Миколаївщини.

  Серед них – Центральний стадіон міста Миколаєва, водно-спортивна база «Спартак», стадіон та новозбудований корпус Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з фехтування на проспекті Героїв України у Миколаєві.

  Так, у будівлі Центрального стадіону міста Миколаєва наразі проводяться ремонтні роботи: облаштовують роздягальні, вбиральні та душові для спортсменів.

  Також Міністр відвідав новозбудований корпус Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з фехтування у Миколаєві.

  Тут існує проблема з передачею об’єкта на баланс. Оскільки нема балансоутримувача, то й не можна ефективно забезпечувати подальшу діяльність школи. Інший проблемний момент – якість робіт. Ігор Жданов дав доручення місцевим чиновникам протягом місяця забезпечити відповідні ремонті роботи, скласти акт, направити забудовнику офіційну претензію для усунення дефектів.

  "Дуже стурбований невирішеним питанням з пожежною сигналізацією. Тому одразу на місці зателефонував голові Державної служби з надзвичайних ситуацій Миколі Чечоткіну та попросив провести перевірку фехтувальної зали на предмет пожежної безпеки", - зазначив Ігор Жданов.

  Після повернення до Києва, Ігор Жданов запланував спільну нараду із Міністром освіти та науки Лілією Гриневич: «Земля, де збудована школа, знаходиться на балансі Міносвіти. Проситиму прискорити її передачу на баланс місцевої влади. Це дозволить врегулювати ситуацію, бо у фехтувального комплексу з’явиться єдиний чітко визначений балансоутримувач. Він і нестиме пряму відповідальність за стан справ на об’єкті».