• In English
 • Ігор Жданов: Неформальна освіта, кар'єрні можливості молоді, волонтерство та багато іншого ми робимо разом із нашими партнерами – НГО та міжнародними організаціями
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 25 липня 2019 року о 16:42

  Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зустрівся із представниками українських громадських організацій та міжнародних проектів, які є партнерами Міністерства у реалізації молодіжної політики.  

  «Ви - наші надійні, креативні та енергійні партнери в молодіжній політиці, то є справжній скарб для Мінмолодьспорту. Неформальна освіта, обміни молоддю, вивчення іноземних мов, кар'єрні можливості, волонтерство та багато іншого ми робимо разом. Разом створюємо нові можливості для молоді, - зазначив Міністр під час зустрічі. - Це були непрості роки, але ми намагалися зробити все, щоб налагодити якісну співпрацю із молодіжними організаціями, міжнародними та національними партнерами та проектами. Важливо, щоб кожен з вас не зупинявся і робив надалі свою справу».

  Учасники зустрічі подякували Міністру і Міністерству за справжню плідну співпрацю. Зокрема,  головний координатор ініціативи «Відкривай Україну» Денис Блощинський зазначив, що робота відомства за останні п’ять років вплинула на чимало процесів на місцях, на збільшення можливостей молоді проявити себе.

  Також Міністр вручив Почесні грамотами Кабінету Міністрів України та відомчі відзнаки Міністерства активістам молодіжної сфери, які найбільше долучилися до реалізації спільних проектів та заходів.

  Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено Аллу Негрієнко, голову Руху громадської організації «Всеукраїнський громадський дитячий рух «Школа безпеки»;

  Подякою Прем'єр-міністра України відзначено Дениса Блощинського, головного координатора ініціативи «Відкривай Україну», співзасновника Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну» та Юлію Ткачук, експерта з питань громадянського представництва програми міжнародної технічної допомоги «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

  Грамотою Міністерства молоді та спорту України нагороджено Тараса Деркача, координатора проекту Career Hub.

  Подякою Міністерства молоді та спорту України відзначено: Олену Біланіну, члена Ради громадської спілки «Національна молодіжна рада України»; Наталю Бикову, керівника проекту «Молодіжний розвиток» Корпусу миру США в Україні; Світлану Колодій, менеджера напряму GоEast громадської організації «Глобал Офіс»; Світозара Ніцполя, консультанта Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, координатора молодіжного проекту U-Report; Віру Піонерську, керівника таборового відділу волонтерського проекту «Будуємо Україну разом»; Анну Петушинську, менеджера з візуального контенту Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну»; Галину Шлапай, менеджера з ефективності та розвитку нових продуктів Української академії лідерства; Любомира Шимківа, керівника регіонального центру Української академії лідерства в місті Львові.