• In English
 • Ігор Жданов доповів профільному Комітету ВРУ про забезпечення нових можливостей для української молоді у 2017 році
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 01 березня 2018 року о 18:31

  Для Міністерства молоді та спорту серед пріорітетних напрямів роботи лишається працевлаштування.

  Про це Міністр Ігор Жданов доповів під час звіту про хід та результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році на засіданні Комітету ВР з питань сім`ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

  Він відзначив, що для забезпечення нових можливостей для вітчизняної молоді  ще у 2016 році Міністерство підтримало європейську ініціативу "Пакт заради молоді-2020" разом із Центром Корпоративної соціальної відповідальності.

  «Учасниками Пакту вже є близько 200 компаній. Протягом 2016-2017 р. Пакт підписали 89 компаній з 11 міст України. За ці два роки компанії створили 385 партнерств із освітнім сектором та понад 13000 нових місць для стажування та першого робочого місця молоді. Лише в 2017 р. було створено 7684 таких позицій», - підкреслив Міністр.

  Ведеться активна робота і щодо ранньої профорієнтації молоді, а саме реалізується проект «Моя кар’єра». Це портал, який дає учнівській молоді можливість безкоштовно пройти міжнародний профорієнтаційний тест, ознайомитися з корисними порадами. У 2017 р. тестування пройшли більше 18 000 молодих осіб. Загалом послугами порталу вже скористалися понад 150 тис. українців.

  За підтримки Мінмолодьспорту протягом  2017 року реалізовано 41 проект молодіжних та дитячих громадських організацій, які охопили більше 600 тисяч молодих українців у всіх регіонах. У співпраці партнерстві  зі своїми постійними партнерами – Програмою Розвитку ООН, ЮНІСЕФ, представництвами Ради Європи та Євросоюзу, Еразмус+ та іншими минулому році  Міністерством проведено  понад 100 великих заходів для молоді по всій Україні разом.

  Окремо Міністр зупинився на створенні умов для розвитку молодіжних центрів та звернув увагу на прийнятій  Урядом наприкінці минулого року  Постанові «Про затвердження типових положень про молодіжний центр та про експертну раду при молодіжному центрі».

  «Розроблено і затверджено Національний знак якості для молодіжних центрів та відповідні критерії. Тобто Міністерством створено усю необхідну нормативну базу для функціонування молодіжних центрів в Україні», - запевнив присутніх Ігор Жданов та окреслив короткострокову перспективу. «Цього року в рамках інвестиційного договору приймаємо на баланс п`яти поверхове приміщення по вул. Еспланадній, 17 в м. Києві. Тут буде створено Національний молодіжний центр України європейського зразка».