• In English
 • Ігор Петрашко зустрівся з Послом Саудівської Аравії

  Сьогодні, 21 жовтня, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко провів зустріч з Й.В. Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Саудівська Аравія в Україні Мохаммедом Сулайманом Альмусгером Альжебріном та Виконавчим директором компанії SALIC Сулейманом Алрумейхом.

  Участь у зустрічі взяли також заступник Міністра – Торговий представник України Тарас Качка, заступник Міністра Тарас Висоцький, представники Мінекономіки і Посольства Королівства Саудівська Аравія в Україні.

  Головною метою зустрічі стало обговорення та визначення шляхів подальшого поглиблення торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва.

  “Саудівська Аравія є одним із ключових торговельних партнерів України. У минулому році ця країна посіла 2-ге місце серед країн Арабського світу за обсягом товарообігу, який ми плануємо нарощувати”, - прокоментував Ігор Петрашко.

  Він додав, що Україна зацікавлена у розширенні номенклатури торгівлі сільськогосподарськими товарами, зокрема продукцією із доданою вартістю. 

  Також йшлося про подальший розвиток інвестиційної співпраці з Саудівською Аравією, зокрема у галузі сільського господарства,  промисловості та транспортної галузі.

  Сторони погодились на важливості проведення чергового засідання Міжурядової українсько-саудівської комісії з торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва, яке заплановано на перший квартал 2021 року.