• In English
 • Ігор Петрашко: Україна має величезний потенціал для залучення інвестицій

  Україна цікава інвесторам у багатьох сферах. Головне, сформувати для них оптимальні умови та певний пільговий набір. Про це зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко в ефірі каналу «Прямий».

  «Ми ведемо перемовини одразу з багатьма інвесторами. Минулого тижня у нас були перемовини з американськими інвесторами на урядовій платформі ЮкрейнІнвест. Це 7 великих інвесторів, які готові інвестувати до 50-100 млн. доларів на першому етапі», – прокоментував Ігор Петрашко.

  Він додав, що інвестори цікавляться різноманітними секторами, де є перспективні напрямки, де створюється додана вартість.

  Також, за словами Міністра, інвестиції надходять через малу приватизацію, яка, попри коронавірус, демонструє позитивні результати.

  «Темпи малої приватизації зросли вдвічі, попри карантин. Так, за 5 місяців 2020 року мала приватизація принесла вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року», - проінформував Ігор Петрашко.

  Так, від приватизації від Фонду держмайна до бюджету надійшло 500,84 млн грн за січень-травень 2020 року. Для порівняння, у 2019 році державний бюджет отримав 216,8 млн грн за аналогічний період.

  Від продажу об'єктів комунальної власності місцевими органами влади у 2020 році додатково отримано 251,6 млн грн. Загалом у бюджети всіх рівнів мала приватизація принесла вже 752,4 млн гривень.