• In English
 • Ігор Петрашко обговорив з Послом Кореї питання співпраці і протидії COVID-19

  Відбулася зустріч Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні Квон Кі-Чангом для обговорення основних питань двостороннього співробітництва, а також для обміну досвідом у боротьбі з COVID-19.

  Участь у заході взяли заступники Міністра Тарас Качка та Світлана Панаіотіді, представники Мінекономіки, з боку корейської делегації – Консул Республіки Корея в Україні Кван Хьон Со та Референт Посольства Республіки Корея в Україні Хьон У Кім.

  «COVID-19 - це серйозний виклик для всього світу. Наразі дуже важливим є взаємопідтримка та обмін досвідом з нашими міжнародними партнерами щодо протидії цій загрозі. Ми будемо вдячні корейським колегам за будь-яку допомогу у медичному обладнанні, тестах, спеціальному профілактичному одязі для медичного персоналу та масках. Сьогодні всі без винятку країни повинні об'єднати зусилля у боротьбі з коронавірусом», - підкреслив Ігор Петрашко.

  У ході зустрічі сторони обговорили також основні аспекти двосторонньої співпраці.

  «Республіка Корея є одним з наших основних торгових партнерів у Східній Азії. У 2019 році товарообіг між нашими країнами збільшився до 831,7 млн дол. США. Ми зацікавлені в активізації двостороннього співробітництва у цій сфері, а також у збільшенні прямих інвестицій в економіку України, гарантуючи захист власності та прав інвестора”, - зазначив Ігор Петрашко.

  За словами Міністра, перспективним напрямом у відносинах з Кореєю є сільське господарство, зокрема, нарощення експорту та розширення номенклатури с/г та харчової продукції, реалізація спільних проектів з виробництва сільгосптехніки, прискорення процесу сертифікації в Кореї молочної продукції та продуктів птахівництва, залучення корейських інвестицій в сільське господарство України та інше.

  Наприкінці зустрічі сторони обговорили перспективи проведення П’ятого засідання Міжурядової українсько-корейської комісії з питань торговельно- економічного співробітництва у м. Київ.


  Довідково

  Станом на 1.01.2020 року в економіку України залучено 201,99 тис. дол. США інвестицій з Південної Кореї. Найбільший обсяг інвестицій спрямовано до підприємств у сфері промисловості – 74,3%; професійної, наукової та технічної діяльності – 23,6%; оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів – 1,7%.