• In English
 • Ігор Петрашко: Ми проти підвищення податків

  Про податкову політику та фінансову підтримку бізнесу розповів Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко в інтерв'ю журналу “Кореспондент”.

  В Уряді точилися активні дискусії щодо запровадження накопичувальної пенсійної системи. Одна із наших ключових позицій була такою: ми підтримуємо ідею накопичувальної системи, але за умови, що це не буде за рахунок збільшення податкового навантаження на бізнес”, - прокоментував Ігор Петрашко.

  Міністр також наголосив на підтримці бізнесу спеціальними додатковими компенсаціями у 8 тисяч гривень в рамках посилених карантинних обмежень.

  “Держава зробить свій крок на підтримку бізнесу, місцеві громади також можуть підтримати виплати додатково. Наприклад, наше бачення - в межах середньої зарплати по регіону. Карантин і “червоні” зони не будуть тривати вічно. Запропонованої підтримки цілком достатньо для того, щоб спокійно пережити кризовий період”, - зауважив він.

  Також було наголошено, що компенсація буде тільки тим підприємцям, хто працював “по-білому” і сплачував ЄСВ.

  “Якщо половина країни сплачує податки, а половина - ні, то держава не має підтримувати всіх однаково. Цим самим ми даємо сигнал переходити в легальну “білу” площину діяльності, де насправді вже існують спрощені форми і мінімальні податки, наприклад, маються на увазі ФОПи”, - додав Міністр.