• In English
 • Ігор Безкаравайний взяв участь у роботі круглого столу з вирішення ветеранських питань
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 17 вересня 2021 року о 19:45

  Заступник Міністра у справах ветеранів України Ігор Безкаравайний відвідав з робочим візитом Івано-Франківськ.

  Під час поїздки він взяв участь у роботі круглого столу «Утвердження й зміцнення єдності суспільства, розбудова його інститутів для врегулювання нагальних питань соціального захисту ветеранів та членів їхніх сімей».

  На заході також були присутні керівники Івано-Франківської облдержадміністрації, народні депутати, ветерани російсько-української війни та родини загиблих захисників.

  Круглий стіл відбувся у межах виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів під головуванням голови підкомітету з питань соціального захисту ветеранів Анатолія Остапенка.

  Учасники заходу обговорили питання соціального захисту ветеранів, членів їхніх сімей та родин полеглих воїнів, медичної та психологічної реабілітації, реінтеграції захисників та переходу з військового до цивільного життя, підвищення професійного та освітнього рівня, належне вшанування пам’яті загиблих Героїв.

  «Сьогодні ветеранська політика є пріоритетною для держави, – сказав Ігор Безкаравайний. – Це ми можемо бачити на прикладах активної співпраці Мінветеранів з депутатським корпусом, законодавчих ініціатив, які у нас напрацьовуються. Крім того, на черговому засіданні Кабінет Міністрів України затвердив проєкт державного бюджету на 2022 рік, в якому закладено 5,5 млрд грн на забезпечення житлом захисників та сімей загиблих Героїв. За всю історію існування Мінветеранів це – перший випадок виділення такого обсягу коштів на реалізацію ветеранської політики».

  Заступник Міністра у справах ветеранів також зазначив, що команда Міністерства й надалі працюватиме над вирішеннями проблемних питань, з якими стикаються захисники та їхні родини.

  «Ми знаємо про проблеми ветеранів, і працюємо над їх вирішенням. Якщо говорити про виклики, які постали перед Мінветеранів, то головний з них наразі – зміна існуючих та створення нових сучасних механізмів для того, щоб ветеранам, їхнім сім’ям та родинам полеглих захисників стовідсотково забезпечувалися ті гарантії, які прописані у законодавстві», – наголосив Ігор Безкаравайний.  

  Також під час робочої поїздки заступник Міністра відвідав Меморіальний сквер Івано-Франківська, де поховані учасники АТО/ООС, зокрема, Герой України Роман Гурик, поклав квіти та вшанував хвилиною мовчання пам’ять полеглих за незалежність і територіальну цілісність держави.

  Крім цього, Ігор Безкаравайний взяв участь у відкритті виставки «Незламні», присвяченій захисникам України та відвідав музей Героїв Небесної Сотні.