• In English
  • Ідея створення Українсько-Колумбійського торгового дому цікава обом країнам, - Владислава Магалецька

    Створення Українсько-Колумбійського торгового дому може допомогти інтенсифікувати економічне та торговельне співробітництво між країнами. Про це повідомила Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька, яка з робочим візитом перебуває в Колумбії.

    «У Колумбію я летіла з ідеєю створення Українсько-Колумбійського торгового дому, який став би майданчиком для інтенсифікації економічного та торговельного співробітництва. Приємно, що ця ідея знайшла відгук у наших партнерів. Тож сподіваюся, будемо виводити наші торговельні відносини на новий рівень», - зазначила Владислава Магалецька.

    Під час візиту обговорюються питання щодо експорту української продукції птахівництва, ветеринарних препаратів, кормових добавок, кондитерських виробів, алкоголю, квасолі, соняшникової олії та шроту. Крім того, на порядку денному – питання імпорту до України з Колумбії кавових зерен, свіжих квітів, фруктів, риби та морепродуктів.

    Нагадаємо, Держпродспоживслужба, Міністерство закордонних справ, Мінекономіки спільно працюють над відкриттям нових ринків для українського експорту, надаючи підтримку виробникам та усуваючи технічні перешкоди в торгівлі, а також забезпечуючи державні гарантії щодо дотримання вимог країн-партнерів.