• In English
 • Громади отримають майже півмільярда гривень з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії

  Кабінет Міністрів України ухвалив рішення розподілити субвенцію з державного бюджету в обсязі майже півмільярда гривень.

  Кошти будуть виділені з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Вони підуть на проекти у Донецькій, Сумській, Харківській і Рівненській областях.

  Зокрема, у Харківській області планується відновити 17 пошкоджених об’єктів – буде проведено капітальний ремонт у 16 багатоквартирних житлових будинках та відновлено систему водопостачання.

  У місті Добропілля Донецької області буде реалізований проект капітального ремонту споруди цивільного захисту у дошкільному навчальному закладі.

  100 мільйонів гривень з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії будуть скеровані на будівництво нового лікувально-реабілітаційного корпусу для ветеранів війни та внутрішньо переміщених осіб у м. Клевань Рівненської області.

  Ще 200 мільйонів гривень надійдуть до міста Суми для реконструкції об'єкта водовідведення, який є важливим для громади.

  Довідково

  Пріоритезація проектів, на які виділяються кошти з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, розраховується за формулою, яка включає в себе, зокрема:

  • показник рівня потреб;
  • охоплення (кількість населення, чиї потреби задовольняє проект);
  • показник невідкладності потреби;
  • показник додаткового впливу (енергоефективність, підвищення якості довкілля, інклюзивність, створення нових робочих місць тощо).