• In English
 • «Горизонт Європа»: Уряд затвердив Положення про національні контактні пункти та Координаційний центр
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 27 лютого 2024 року о 15:56

  Сьогодні, 27 лютого, Кабінетом Міністрів України було ухвалено постанову «Про затвердження Положення про національні контактні пункти та Координаційний центр Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» та Програми з досліджень та навчання Європейського співтовариства з атомної енергії (2021-2025), комплементарної до програми «Горизонт Європа».

  Метою ухвалення постанови є реалізація Угоди між Україною, з одного боку, і Європейським Союзом та Європейським співтовариством з атомної енергії, з іншого боку, про участь України в Рамковій програмі з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» і Програмі з досліджень та навчання Європейського співтовариства з атомної енергії (2021-2025), комплементарній до Рамкової програми з досліджень та інновацій «Горизонт Європа». 

  Затвердженим положенням визначаються засади відбору та діяльності національних контактних пунктів та Координаційного центру. Це створить потужну інфраструктурну підтримку програм «Горизонт Європа» та «Євратом», а також посилить участь українських організацій у цих програмах.

  Довідково

  Незабаром Міністерство оголосить конкурсний відбір національних контактних пунктів.

  Нагадуємо, на базі Національного фонду досліджень України створено «Офіс Горизонт Європа в Україні», а також обрано представників від України до програмних комітетів.