Голова ДПСУ Сергій Дейнеко відвідав бійців, які нині лікуються на Львівщині
В медзакладі Львівщини на реабілітації наразі перебувають захисники з різних ділянок фронту, де тривають запеклі бої. Під час візиту Сергій Дейнеко здійснив приємну місію і за особисту мужність та відвагу вручив бійцям відомчі нагороди.
Заслуженими відзнаками відомства заохочено 20 прикордонників: нагрудними знаками «Відзнака служби», «За мужність в охороні державного кордону», «Відмінний прикордонник».
Керівник відомства висловив вдячність і захоплення мужніми діями, проявленими під час захисту Батьківщини, кожному пораненому прикордоннику побажав якнайшвидшого одужання.
«Вітаю всіх вас з прийдешніми Різдвом Христовим і Новим роком. Бажаю вам і вашим сім’ям здоров’я, щастя, миру, затишку. Будемо сподіватися і вірити, що наступний рік – рік Перемоги. Якнайшвидше одужуйте, воїни, і повертайтеся у стрій», - звернувся Сергій Дейнеко до захисників.
Також під час відвідин Голова Держприкордонслужби ознайомився з функціонуванням оновлених приміщень терапії та кардіології, ПЛР-лабораторії та рентгенологічного відділення.