• In English
 • Херсонській області дали ще 17 млн грн субвенції на кисень, але перевірять раціональність витрати попередньо наданих коштів
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 20 жовтня 2021 року о 16:14

  За результатами поїздки Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка до Херсонської області визначили нову потребу у забезпеченні централізованою подачею кисню закладів охорони здоров’я, де лікують пацієнтів із COVID-19.

  20 жовтня Кабінет Міністрів України схвалив постанову про виділення 17 мільйонів гривень на кисень для Херсонської області – регіону, який цієї осені першим потрапив на червоний рівень епіднебезпеки.

  Кошти виділили в межах бюджетної програми “Заходи, пов’язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками”. Реалізація рішення дозволить забезпечити безперебійну подачу кисню пацієнтів із коронавірусною хворобою.

  Водночас МОЗ направило лист на Держаудитслужбу із проханням перевірити стан реалізації попередніх субвенцій, адже до цього регіон вже отримував понад 92 млн грн на підготовку лікарень для забезпечення кисневою терапією пацієнтів із COVID-19.

  Довідково

  Станом на 19 жовтня на лікуванні у медичних закладах перебуває 35 049 пацієнтів із COVID-19 та 5 425 – із підозрою на коронавірусну хворобу. Загалом кисневу терапію в лікарнях отримують 32 214 хворих на COVID-19.