• In English
 • Херсонські експерти опрацювали понад 5 тис. проектів землеустрою з інших областей

  Від початку нинішнього року на розгляд херсонських фахівців надійшло 5 107 проектів землеустрою, розроблених в інших областях України. На сьогодні фахівці розглянули 5 045 проектів (99%), з яких 3 334 отримали позитивний висновок і були погоджені експертами (66%). Не отримали погодження через суттєві зауваження 1 711 проектів землеустрою (34%). Ще 62 проекти перебувають у роботі.

   За цей період структурні підрозділи Головного управління Держгеокадастру в районах та містах Херсонської області направили на погодження до інших областей 5 204 проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, в тому числі 4 865 проектів (93%) надійшло від землевпорядних організацій в онлайн-режимі через електронний портал e.land.gov.ua. На сьогодні вже опрацьовано 5 083 проекти (98%), ще 121 документ залишається на розгляді у експертів.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд і погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.