• In English
 • Херсонські аудитори протягом січня-жовтня забезпечили відшкодування втрат майже на 49,8 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 11 листопада 2021 року о 09:55

  За січень-жовтень 2021 року фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечили усунення втрат фінансових і матеріальних ресурсів майже на 49,8 млн грн.

  За результатами проведених заходів керівниками місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийнято
  29 управлінських рішень.

  Матеріали 30 контрольних заходів передано до правоохоронних органів для відповідного реагування. За результатами контрольних заходів розпочато 11 досудових розслідувань і вручено 2 повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  У 4 випадках до установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовано фінансові санкції (у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень), а також попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства на 9 об’єктах на загальну суму 16,5 млн грн.

  Органами держфінконтролю ініційовано пред’явлення 4 позовів.

  Окрім того, за недотримання законодавства 11 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 83 – до адміністративної. Ще 2 осіб притягнуто до матеріальної відповідальності.

  Досягнуто економічного ефекту на загальну суму 78,6 млн грн.