• In English
 • Герман Галущенко в Одесі: Ворог повернувся до масованих атак по енергосистемі, але ми впораємось
  Міністерство енергетики України, опубліковано 28 березня 2024 року о 19:42

  Під час робочої поїздки на Одещину Міністр енергетики України Герман Галущенко оглянув енергетичні об’єкти регіону, які зазнали найбільших руйнувань після масованої ворожої атаки 22 березня 2024 року.

  «Ситуація на Одещині зараз набагато краща, і ми маємо плани, як стабілізувати електропостачання. Питання – який буде подальший масштаб атак і який буде вплив цих атак. Зараз це важко передбачити, тому будемо діяти за ситуацією. Але ми працюємо над тим, аби мати необхідні резерви та устаткування, якщо воно знадобиться», - зазначив Міністр, уточнивши, що масштаб руйнувань енергетичних об’єктів після останньої масованої атаки досить значний.

  За словами Германа Галущенка, вжиті  для посилення фізичного захисту енергооб’єктів заходи допомогли уникнути драматичних наслідків атаки, але «немає кращої системи захисту, що може замінити ППО».

  «Очевидно, ворог повернувся до тактики масованих атак по енергосистемі, але я думаю, що ми з тим впораємось», - зазначив Міністр.

  Голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер своєю чергою наголосив, що влада робить усе можливе для якнайшвидшого повернення електропостачання всім споживачам Одеси і області, водночас критична інфраструктура регіону забезпечена засобами резервного живлення на випадок надзвичайних ситуацій.