• In English
 • Герман Галущенко і Бріджит Брінк обговорили потреби енергосектору для відновлення після атак та підготовки до наступної зими
  Міністерство енергетики України, опубліковано 04 квітня 2024 року о 09:11

  Міністр енергетики України Герман Галущенко провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним послом Сполучених Штатів Америки в Україні Бріджит Брінк. Ключова тема розмови - потреби української енергетичної інфраструктури, яка зазнала пошкоджень внаслідок останніх російських атак.

  Очільник Міненерго поінформував пані посла про поточну ситуацію в енергосекторі та наслідки російських атак.

  «Нам вдалося стабілізувати ситуацію, однак ворог продовжує атаки, зокрема на підстанції», - розповів Герман Галущенко.

  За словами Міністра, наразі завершується збір інформації від компаній щодо потреб для подолання наслідків російських атак. Найбільше постраждали об’єкти теплової та гідрогенерації. Наразі можна констатувати потреби у високовольтному обладнанні, автотрансформаторах, устаткуванні для проведення ремонтів.

  Пані посол своєю чергою зазначила, що Сполучені Штати готові допомагати у відновленні енергосектору та підготовці до наступного опалювального сезону.

  Окремо під час зустрічі обговорювалися питання співпраці щодо посилення фізичного захисту енергооб’єктів.

  Також сторони обговорили заходи для децентралізації генерації до початку наступного опалювального сезону, а саме потреби у встановленні додаткових потужностей розподіленої генерації.