• In English
 • Герман Галущенко: Енергетик - сьогодні звучить гордо, бо ми сильні, стійкі й непереможні
  Міністерство енергетики України, опубліковано 05 лютого 2024 року о 13:37

  Під час робочої поїздки до Харківської та Полтавської областей Міністр енергетики України Герман Галущенко вручив місцевим енергетикам та працівниками газової галузі державні нагороди і відомчі відзнаки - за вагомий внесок у розвиток і забезпечення діяльності енергетичного комплексу в умовах воєнного стану, особисту мужність і самовідданість, виявлені у ліквідації наслідків аварій на об’єктах енергетичної інфраструктури, сумлінне виконання професійного обов’язку.

  «Ми відзначаємо ту героїчну працю, яку сьогодні робить кожен енергетик. Особливо у прифронтових регіонах. Ви сьогодні – передній край боротьби з агресором. Перша лінія – це наші ЗСУ, які боронять державу. А наш енергетичний фронт – це друга лінія оборони. Ви всі героїчно виконуєте свою роботу», - наголосив очільник Міненерго.

  Герман Галущенко наголосив, що енергетики з перших днів повномасштабної війни демонструють стійкість і витривалість.

  «Минулу зиму ми проходили в щоденних обстрілах енергетичної системи, і цю зиму ми проходимо достойно, показуючи, що ми міцні, стабільні й непереможні. Сьогодні «енергетик» звучить гордо. Енергетики мають повагу кожного українця, і весь наш народ бачить, через що проходили і проходять енергетики для того, щоб забезпечити теплом і світлом наших людей», - додав він.

  Понад 60 енергетиків та працівників газової галузі Полтавщини та Харківщини отримали державні й відомчі нагороди, троє з яких посмертно. За вагомий особистий внесок у розвиток паливно-енергетичного комплексу України, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність відзначено працівників АТ «Харківобленерго», НЕК «Укренерго», ПАТ «Центренерго», «Харківська ТЕЦ-5», ТОВ «Газорозподільні мережі України», АТ «Укргазвидобування», Оператор ГТС України.

  Серед нагород та відзнак, зокрема, орден Княгині Ольги ІІІ ступеня, орден «За мужність» ІІІ ступеня, почесне звання «Заслужений енергетик України», медаль «За працю і звитягу», нагрудний знак «Відмінник енергетики України», а також почесні грамоти Кабінету Міністрів України, подяки та грамоти Міністерства енергетики України.