• In English
 • Харківські державні аудитори за 11 місяців 2017 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 30 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 12 грудня 2017 року о 11:41

  Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня – листопада 2017 року за результатами проведених ревізій забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 29,1 млн грн.

  За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єкти контролю врахували 175 пропозицій та рекомендацій.

  Органи місцевої влади і самоврядування, керівники об’єктів контролю та їхні вищі органи за підсумками контрольних заходів прийняли 58 управлінських рішень.

  За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 398 осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 73 особи, із займаних посад звільнено 5 посадових осіб.

  До об’єктів, на яких виявлено порушення бюджетного законодавства, у 49 випадках застосовано фінансові санкції: призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій із бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та прийняття вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів.

  З метою повного відшкодування виявлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду пред’явлено 6 позовів на суму 3,1 млн грн. Перед органами прокуратури, об’єктами контролю або органами управління об’єктів контролю ініційовано пред’явлення 52 цивільних позовів.

  На розгляд правоохоронним органам передано 46 матеріалів контрольних заходів. За матеріалами проведених контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 38 досудових розслідувань, вручили 32 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Крім того, до Державної служби фінансового моніторингу України було надіслано 7 інформацій про виявлені під час контрольних заходів господарські операції, що підлягають фінансовому моніторингу.