• In English
 • Харківські аудитори з початку 2019 року відшкодували втрат на суму 5,8 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 22 березня 2019 року о 09:55

  Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби впродовж січня-лютого поточного року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 5,8 млн грн.

  За результатами проведених державних фінансових аудитів об’єктами контролю було враховано 40 пропозицій та рекомендацій.

  За результатами заходів державного фінансового контролю органами місцевої влади і самоврядування, керівниками об’єктів контролю та їх вищими органами прийнято 18 управлінських рішень.

  За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 34 осіб, до дисциплінарної – 19 осіб, із посад звільнено 1 посадову особу.

  До об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, у 10 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, прийняття вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушень.

  З метою повного відшкодування встановлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів перед органами прокуратури ініційовано пред’явлення цивільного позову до суду на суму 319,7 тис. грн.

  До правоохоронних органів передано 8 матеріалів ревізій, за результатами розгляду яких розпочато 4 досудових розслідування.

  Окрім того, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано 2 інформації про виявлені операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 16,1 млн грн.