• In English
 • Грузія допомагає в реабілітації військовослужбовців, які зазнали поранень під час участі в АТО та ООС на Сході України
  Міністерство оборони України, опубліковано 01 жовтня 2019 року о 13:51

  Днями на запрошення Міністерства оборони Грузії чергова група військовослужбовців Збройних Сил України, які зазнали поранень під час участі в Антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил на Сході України, відправилася на реабілітацію до міста Церовані.

  Під час двотижневого курсу з психологічної реабілітації в медико-психологічному реабілітаційному центрі Міністерства оборони Грузії українські військовослужбовці матимуть можливість пройти курс фізіореабілітаційних процедур на сучасному обладнанні.

  Фізично та психологічно відновитися українські захисники зможуть завдяки мальовничим краєвидам, чистому повітрю, духу та історії дружньої Грузії.

  Довідково

  Питання направлення військовослужбовців Збройних Сил України, які постраждали в районі АТО та ООС, на реабілітацію у медико-психологічний реабілітаційний центр Міністерства оборони Грузії було ініційоване грузинською стороною під час офіційного візиту в Україну 2014 року начальника Генерального штабу Збройних Сил Грузії.

  З метою реалізації зазначеного проекту 28 квітня 2015 року у Грузії підписано відповідний Меморандум між Міністерствами оборони України та Грузії. 20 серпня 2015 року перша група військовослужбовців Збройних Сил України відбула до Грузії для проходження реабілітації (14 діб).

  Протягом 2015-2019 рр. у спеціалізованому центрі вже пройшли реабілітацію понад 300 військовослужбовців Збройних Сил України.