• In English
 • Групу українців, які прибули з Балі та Катару, розмістили для обсервації у готелі Міноборони
  Міністерство оборони України, опубліковано 30 березня 2020 року о 11:48

  Сьогодні о 6:00 державне підприємство Міністерства оборони України «Готель Козацький», що у Києві, розмістив для обсервації 100 чоловік, які прибули з Балі та Катару.

  На виконання вимоги Президента України з метою убезпечення розповсюдження епідемії всі, хто прибуває до країни, повинні пройти обсервацію протягом 14 днів. До державного підприємства Міноборони «Готель Козацький» звернулась місцева влада з проханням надати допомогу у вирішенні даного питання.

  3 автобуси у супроводі автомобілів поліції доставили прибулих до місця проведення обсервації. Деякі з поселених не погодились з необхідністю дотримання визначених заходів перестороги. На них складено адміністративні протоколи.

  «Готель Козацький» знаходився 20 днів на карантині і був практично законсервований. Зараз весь персонал готелю на місці. Всі працюють у захисних костюмах. Прибулі з Балі та Катару українці повинні дотримуватись режиму і знаходитись у номерах. Їжа буде їм надаватися до номерів. Зараз відновлюються усі функції готелю із забезпечення всім необхідним тих, хто буде знаходитись в обсервації. Вирішується питання відновлення високошвидкісного Інтернету. Наразі очікується ще одна група українців, які будуть проходити обсервацію у даному готелі Міністерства оборони.