• In English
 • Громадянам та юридичним особам Миколаївщини фахівці Держгеокадастру надали понад 10 тис. адмінпослуг

  Від початку цього року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали 10 329 адмінпослуг громадянами та юридичним особам. На безоплатній основі громадяни отримали 8 191 послугу.

  На платній основі фахівці землевпорядної служби надали 2 138 послуг. За ці послуги нарахована плата у сумі 185 143,98 гривень. Кошти спрямували до загального фонду державного бюджету.

  Найчастіше громадяни звертались щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Працівники Держгеокадастру опрацювали 1 965 таких запитів, що становить 91,9% від загальної кількості наданих платних адмінпослуг.

  Серед безоплатних адмінпослуг на Миколаївщині найбільш поширені запити щодо державної реєстрації земельної ділянки (2 667), про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (1 699). Також, безоплатно, надано 336 довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та їх форму власності та висновків про погодження документації із землеустрою.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.