• In English
 • «Громада в смартфоні». Мінцифри та SocialBoost створять освітній курс про те, як громаді стати цифровою
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 21 травня 2021 року о 18:21

  Мінцифри та SocialBoost у межах Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати і ефективність» (DOBRE) створять освітній курс «Як громаді стати цифровою» для Єдиного державного веб-порталу цифрової освіти «Дія.Цифрова освіта».

  Для цього Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум із громадською організацією SocialBoost.

  Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що Мінцифри приділяє особливу увагу розвитку цифрової грамотності в регіонах України.

  «Життя мешканців у громаді не може бути зручним і комфортним, якщо ця громада не використовує сучасні цифрові технології. Це стало ще більш очевидним із карантинними обмеженнями через пандемію. Тому ми розробимо освітній курс на Дія.Цифрова освіта про те, як побудувати «громаду в смартфоні». Цей практичний курс допоможе громадам здійснити цифрові трансформації і створити власні історії успіху впровадження електронних інструментів та інноваційних технологій», — заявила Валерія Іонан.

  «Ми в SocialBoost, як IT-компонент Програми DOBRE, вже четвертий рік працюємо з громадами. Ми розробляємо цифрові сервіси та надаємо технічну підтримку 100 громадам і бачимо, як сучасні ІТ-рішення змінюють життя людей. Карантин додатково посилив потребу громад у цифровізації, і ми раді, що завдяки підтримці Мінцифри зможемо поділитись досвідом і експертизою з кожною з понад 1400 громад України, щоб всі вони ефективно використовували сучасні ІТ-системи, електронні сервіси, хмарні технології, впроваджували діджитал-комунікації — для власного економічного розвитку і комфорту своїх жителів», — говорить виконавчий директор SocialBoost Віктор Гурський.