• In English
 • Google запускає безоплатний курс про штучний інтелект за підтримки Мінцифри
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 03 травня 2023 року о 12:57

  Штучний інтелект може стати потужним помічником для бізнесу, якщо знати, як його правильно використовувати. Google запускає новий курс «Основи AI», щоб допомогти українцям розвинути практичні навички використання AI та дати можливість застосовувати одразу після навчання: у роботі чи особистому житті. Він буде цікавим для людей як з досвідом у технічних спеціальностях, так і без нього.

  Курс триватиме чотири тижні: з 16 травня до 8 червня 2023 року. Мета Google — показати українцям, які можливості для посилення бізнесу створюють штучний інтелект (AI — artificial intelligence) та машинне навчання (ML — machine learning). Проект розповідає, як прокачати бізнес чи персональний бренд за допомогою цих інструментів.

  У програмі лекції та воркшопи, на яких вивчатимуть:

  • Що таке штучний інтелект і для чого він потрібен
  • Готові рішення на основі AI, які можна застосовувати в різних сферах — від маркетингу до управління закладами
  • Стратегії впровадження машинного навчання в компанії
  • Нюанси побудови технічної команди для роботи з ML
  • Як застосовувати готові ML-рішення без досвіду кодування.

  Крім цього, учасники курсу «Основи AI» отримають індивідуальні консультації від спікерів Google та інших компаній. А за правильні відповіді у квізах одержать нагороди.

  Дізнатися детальну інформацію про курс та зареєструватися можна за посиланням.

  Курс «Основи AI» — один з ресурсів для навчання, доступних на платформі Google Знання. Освітній хаб пропонує різні курси, які можуть стати в пригоді людям у роботі, особистому житті чи навчанні.

  Google Україна реалізує курс у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проектом з розвитку підприємництва Дія.Бізнес і Projector Institute.