• In English
 • Голови та представники громадських рад при обласних, Київській міській держадміністраціях зустрілися з т. в. о. Державного секретаря Мінрегіону та головою громадської ради при Мінрегіоні
  опубліковано 20 вересня 2019 року о 10:19

  19 вересня 2019 року відповідно до плану роботи Ради голів громадських рад при органах виконавчої влади на ІІ півріччя 2019 року у Мінрегіоні відбулася зустріч секції голів громадських рад при обласних, Київській міській держадміністраціях зазначеної Ради з тимчасово виконуючим обов’язки Державного секретаря при Мінрегіоні Ігорем Корховим, головою громадської ради при цьому міністерстві Павлом Міхайліді та членами очолюваної ним громадської ради.

  Розпочинаючи зустріч, Ігор Корховий окреслив пріоритетні напрями роботи міністерства на найближчий період – модернізація та удосконалення системи житлово-комунального господарства, ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів, подальше впровадження децентралізації, а також поділився позитивним досвідом співпраці міністерства з громадськістю, зокрема, громадською радою при міністерстві.

  Голова громадської ради Павло Міхайліді у свою чергу представив досвід роботи громадської ради в частині налагодження конструктивної співпраці з цим міністерством, зокрема, під час підготовки проектів нормативно-правових актів, проведення заходів, у тому числі регіональних, за напрямами роботи міністерства. Крім того, голова громадської ради поділився досвідом щодо організації роботи ради, зокрема щодо залучення до складу експертних та робочих груп не лише членів ради, а й інших представників інститутів громадянського суспільства, експертів у разі надходження від них відповідних пропозицій. Для висвітлення діяльності громадської ради при Мінрегіоні створений власний веб-ресурс.

  У ході активного спілкування учасники – голови та представники громадських рад при Волинській, Житомирській, Кіровоградській, Львівській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій обласних та Київській міській держадміністраціях – озвучили проблемні питання, що виникають у їх діяльності та належать до компетенції Мінрегіону, представили власний досвід їх вирішення, а також обговорили шляхи для подальшої взаємодії з громадською радою при Мінрегіоні.