• In English
 • Голова ДСНС та перший заступник Міністра внутрішніх справ відвідали на Донеччині місця проведення відновлювальних робіт
  Державна служба України з надзвичайних ситуацій, опубліковано 09 липня 2020 року о 16:57

  У рамках робочої поїздки на Донеччину Голова ДСНС Микола Чечоткін та перший заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий відвідали місця проведення відновлювальних робіт.

  З 2017 року співробітниками ДСНС проводяться роботи на території Донецької області з відновлення житлових будинків, які постраждали внаслідок обстрілів з боку незаконних збройних формувань.

  З 11 червня 2020 року рятувальниками вже відновлено більше 180 будинків в 12 населених пунктах таких як Авдіївка, Торецьк та населених пунктах Бахмутського, Волноваського, Марʼїнського районів Донецької області. До робіт залучені 202 рятувальники з різних областей України.

  В одному з найбільш постраждалих від обстрілів населених пунктів - селищі Луганське Бахмутського району - з червня поточного року вже відновлено 24 будинки, роботи тривають на 4 будинках.

  Перший заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий та Голова ДСНС Микола Чечоткін ознайомились, як проходять ремонтні роботи у Луганському. Вони поспілкувалися із особовим складом, що залучений для надання допомоги населенню, чиї будинки постраждали від обстрілів, а також із самими мешканцями.

  «Разом з Донецькою обласною державною адміністрацією ми і надалі нарощуватимемо зусилля з відновлення будинків. Незважаючи на всі проблеми, які існують у державі, ДСНС щодня виконує цю роботу», - сказав перший заступник Міністра.

  У свою чергу Микола Чечоткін подякував особовому складу Служби та зауважив, що рятувальники - саме ті люди, які формують позитивний імідж для державних структур у системі МВС.

  Також в рамках поїздки Сергій Яровий та Микола Чечоткін відвідали 80-ту державну пожежно-рятувальну частину Головного управління у м. Світлодарськ, до якої внаслідок активізації бойових дій на території Донецької області у 2015 році було передислоковано особовий склад та техніку з 66 державної пожежно-рятувальної частини м Дебальцеве.

  У лютому 2015 року під час загострення бойових дій на Дебальцівському напрямку особовий склад Частини, крім гасіння пожеж, внаслідок артилерійських обстрілів, здійснював евакуацію мешканців з м. Дебальцево та прилеглих населених пунктів. Всього співробітниками Частини евакуйовано до безпечних місць більше 1000 людей.

  Також особовий склад Частини та техніка під час виконання завдань за призначенням неодноразово потрапляли під ворожі артилерійські обстріли, внаслідок чого техніка зазнавала значних ушкоджень. Завдяки постійному використанню особовим складом засобів бронезахисту втрат серед особового складу немає.

  З початку 2020 року співробітники частини залучались до дій за призначенням понад 60 разів, з них понад 20 разів внаслідок ворожих артилерійських обстрілів.