• In English
 • Голова ДРС Ксенія Ляпіна взяла участь у засіданні Комітету регуляторної політики Організації економічного співробітництва та розвитку
  Державна регуляторна служба України, опубліковано 13 квітня 2018 року о 10:52

  Днями у Парижі відбулося 18-те засідання Комітету регуляторної політики Організації економічного співробітництва та розвитку, в якому взяли участь представники Державної регуляторної служби України: Голова ДРС Ксенія Ляпіна та начальник відділу методичного забезпечення реалізації регуляторної політики Олена Кричевська. 

  Протягом двох років завдяки постійному політичному діалогу зі співробітниками секретаріату Комітету з регуляторної політики ОЕСР (КРП) Державна регуляторна служба України мала змогу переглянути, переоцінити та переосмислити різні регуляторні питання в Україні. Представники ДРС розглядають участь у засіданнях КРП як продуктивну та корисну можливість вивчити найкращий досвід для кращого регулювання, а також як інструмент просування регуляторної реформи в Україні.

  «Державна регуляторна служба України відповідальна за поглиблення співпраці з Комітетом з питань регуляторної політики ОЕСР у сфері регуляторного вдосконалення національного законодавства відповідно до найкращих міжнародних практик та рекомендацій ОЕСР. Це передбачено Планом заходів з реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та ОЕСР. Тому зрештою для ДРС дуже важливо відвідувати кожне засідання КРП, оскільки ми прагнемо отримати статус спостерігача. Крім того, поглиблення співробітництва з ОЕСР відкриває для України широкі можливості для зміцнення співпраці з країнами-членами Організації, участі у різних міжнародних заходах для обміну досвідом та вироблення рекомендацій для забезпечення економічного зростання», – прокоментувала візит до Французької Республіки Голова ДРС Ксенія Ляпіна.

  18-ту зустріч РПК відкрили круглим столом з питань регуляторного нагляду, де обговорили основні висновки, що випливають з дослідження «Перспективи регуляторної політики на 2018 рік», включаючи сферу застосування функцій регуляторного нагляду, механізмів управління регуляторним наглядом, а також продуктивності діяльності контролюючих органів.

  У сесії, присвяченій актуальним питанням реалізації регуляторної політики, обговорювали основні висновки, включаючи попередні показники регуляторної політики та управління (iREG), регулювання поставок, міжнародне регуляторне співробітництво та інноваційні інструменти для регуляторної політики.

  Нагадаємо, засідання Комітету – найбільша дискусійна платформа в світі, в якій беруть участь найвпливовіші експерти в сфері регуляторної політики та економічні лідери провідних країн світу. В рамках заходів такого рівня державні діячі мають змогу обговорювати та визначати напрямки політичного, економічного та соціального розвитку, обмінюватись досвідом, знаходити рішення проблем узгодженої політики та координувати внутрішню політику.