• In English
 • Голова Держенергоефективності закликав інвесторів брати участь в ЕСКО-тендерах для модернізації об’єктів у військовому містечку на Житомирщині

  Голова Держенергоефективності Сергій Савчук закликав інвесторів брати участь в  оголошених Міністерством оборони перших ЕСКО-тендерах для модернізації двох об’єктів у військовому містечку № 6 в смт Городок на Житомирщині.

  Мова йде про закупівлю енергосервісу для комплексу споруд І підйому (артезіанські свердловини) та комплексу споруд ІІ підйому (насосна станція та інші будівлі водоканалізаційного господарства).

  Реалізація ЕСКО-проектів дасть можливість провести необхідні енергоефективні заходи за рахунок приватних інвестицій, не витрачаючи бюджетні кошти; зменшити споживання паливно-енергетичних ресурсів; заощаджувати витрати на комунальні послуги.

  «Тож, шановні інвестори, у разі зацікавленості подавайте пропозиції до 4 жовтня цього року!» – наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

  Нагадуємо, що Міноборони працює над енергосервісом у тісній співпраці із Держенергоефективності в рамках Меморандуму про партнерство, укладеного у 2018 році.