• In English
 • Голова Держенергоефективності з представниками Посольства Канади в Україні розглянули актуальні напрями партнерства двох країн

  Шляхи залучення канадських інвесторів для реалізації спільних проектів з енергоефективності, відновлюваної енергетики та енергетичної утилізації сміття обговорив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із представниками Посольства Канади в Україні.

   «Канада з її значними інвестиційними ресурсами, здобутками у «чистій» енергетиці, а також великою українською діаспорою – важливий партнер для нас», – повідомив Сергій Савчук.

  Зокрема, Канада успішна у розвитку відновлюваної електроенергетики, адже генерує близько 65% усієї електроенергії із «чистих» джерел. Ще у 2015 р. Канада посідала друге місце у світі за розвитком гідроенергетики.

  Тож, під час зустрічі сторони обговорили усі взаємовигідні напрями партнерства у «зеленій» енергетиці, зважаючи на швидкі темпи розвитку цієї сфери в Україні, діючі та заплановані стимули.

  Також сторони сфокусували особливу увагу на ринку енергосервісних послуг у бюджетній сфері, що стрімко розвивається із 2016 р. завдяки ефективним законодавчим змінам.

  У сфері енергосервісу наразі працюють першопрохідці – вітчизняні компанії. Водночас потенціал ринку обсягом понад 8 млрд євро відкриває можливості для роботи іноземних компаній, у т.ч. канадських.

  За результатами зустрічі учасники домовилися опрацювати перспективні напрями співпраці двох країн у вищезазначених сферах.

  Також розглянуто можливість презентації інвестиційної привабливості сфери енергоефективності та «чистої» енергетики України під час «Ukraine Reform Conference» в Канаді у липні ц. р. з метою залучення українських і канадських інвесторів до обговорення спільних інвестиційних проектів.